Tolga Göğebakan

Bilişim Koordinatörü, Üye

11 Mayıs 2018 'den beri

Tolga Göğebakan

DeFi Danışmanı ve Full-Stack Geliştirici

Özgeçmiş

Lise eğitimini Sivas ve Mersindeki Anadolu Liseleri’nden almış, üniversite eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Aynı anda hem Biyoloji hem de İktisat alanlarında uzmanlaşmış, her iki alandan da onur derecesiyle mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi’nde başladığı İktisat Doktora eğitimine Ege Üniversitesi’nde devam etmektedir.

Daha önce uluslararsı bir şirkette Finans Uzman Yardımcısı olarak,ve bir TÜBİTAK projesinde Analist olarak çalışmıştır. Şuanda Ege Üniversitesi’nde Yarı Zamanlı Asistan olarak çalışmakta, ayrıca Ege Finans Derneği’nde Teknoloji Sorumlusu olarak Bilişim Danışmanlığı yapmaktadır. Bu arada çeşitli sektörlerdeki girişimlere ve firmalara kurumsal kimlik inşaası, dijital nitelik kazandırma ve DeFi danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Çok iyi derecede İngilizce bilen Tolga HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT, SQL, R ve PYTHON başta olmak üzere birçok programlama dlline de hakimdir. Ayrıca grafik ve video tasarımı süreçlerini uzmanlıkla yapmaktadır.

 

2017 - Roca Sanitario S.A. - Finans Uzman Yardımcısı

Çift girişli defter tutmadan finansal raporlamaya; gelecekteki nakit akışını tahmin etmekten bütçe hazırlamaya kadar finans ve muhasebe departmanında yapılabilecek her görevi yaptım.

2018 - TUBITAK 1003 - Proje Analisti

Veri temizleme, madencilik ve görselleştirme; panel verilerin ekonometrik analizi,, zaman serisi tahmini ve ayrıca elde edilen sonuçların yorumlanmasına yardımcı olmaktan sorumluydum.

2018 - Ege Üniversitesi - Araştırma Görevlisi (Bursiyer)

Uluslararası göç verisi üzerine çalışıyorum ve yapay zeka destekli bir veri analitiği web uygulaması ve mobil uygulama hazırlıyorum.

2020 - Full-Stack Web ve Mobil Uygulama Geliştiricisi (Freelancer)

Kurumsal kimlik ve sosyal medya danışmanlığından; bulut sunucu hizmetine; web uygulama geliştiriciliğinden mobil uygulama geliştiriciliğne geniş bir spektrumda yerli ve yabancı çeşitli girişimlere hizmet veriyoruz.

2021 - DeFi Danışmanı (Freelancer)

Merkeziyetsiz finans dünyasındaki son gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Beceriler

Tasarım (2D & 3D)
5 Yıl
Web Geliştiriciliği (Full Stack)
4 Yıl
Mobil Uygulama Geliştiriciliği
3 Yıl
Merkeziyetsiz Finans (DeFi)
2 Yıl

İletişim

tel. +90 531 278 3890
tolga@egefinansdernegi.org

Diğer Üyelerimiz